Revak

Hayallerinizin ötesinde yaşam alanı inşa ediyoruz

about

Hakkımızda

REVAK Yapı Ensa Şirketler Grubu bünyesinde 1983 yılında kurulmuş ve günümüze kadar faaliyet gösterdiği alanlarda yurt içinde ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmıştır. 30 yılı aşkın sürede edindiği tecrübeyle, sektörünün farklı dallarında yaptığı yatırımlarla, kurumsal yapıya sahip köklü bir anonim şirketi haline gelmiştir.Firmamız inşaat ve alüminyum sistemleri sektöründeki tesisleri ve 500 çalışanıyla, aynı heyecanla ve azimle müşterilerine hizmet vermekte ve sektöründe öncülük yapmaktadır.

01.
Hakkımızda

Misyon & Vizyon

Vizyon: “Hedefimiz; binaların değerini artırmak ve dünyanın her yerinde insanların yaşam ve çalışma alanlarını daha konforlu kılmaktır. Bunu partnerlerimizle birlikte başarmak için inşaat alanında yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum çözümleri sunuyoruz.”

Misyon: ENSA GRUP' un hedefi, değişen ve büyüyen global düzen içerisindeki yerini sağlamlaştırmak. Gerek iş stratejisi açısından, gerekse de yapılmış ve yapılacak yeni projeleriyle sektöre ışık tutmaktır. Sektördeki markaları ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ve müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmak asıl amaçlarındandır.

02.
Misyon & Vizyon